KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Ailemizin yeni üyesi Yolla Gelsin  ile Sirkeci~Eminönü  yerleşkemiz olan yeni ofis depomuz ile kaliteli ve Türkiye'nin en iyi fiyatli ürünleriyle %100 müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Keyifle ve güvenle en önemlisi dev indirimli fiyatlarla doya doya alişveriş keyfine hoşgeldiniz.

A dan Z'ye aradığınız her ne varsa içinde bulabileceğiniz üstelik Türkiye'nin en uygun koşulları ile temin edebileceğiniz binlerce ürünümüz ile sizlere en iyiyi ve ucuzu tam zamanında sunuyoruz. Yeni tüketici yasasi gereği belirlenen tüm kurallar çerçevesinde memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa yapiyoruz.

Yolla Gelsin projesi gün içerisinde zaman ayırmak zorunda kaldığımız alişverişe keyifli ve hızlı bir boyut kazandırmak için tasarlandı. Günümüzün modern mağazacılık sistemiyle, yepyeni bir dinamik olan interaktif mağazacılığı ve yollagelsin.com'u sizler için bir araya getirdik.

Bağlı olduğu ilkeleri daima %100 güven ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan yollagelsin.com; Bir yandan ihtişamlı alişveriş merkezlerini diğer yandan cadde mağazalarını asla aratmayacak tasarım ve konfor ile projelendirildi.

Günlük ihtiyaçlarımızdan kategoriler halinde sunduğumuz ve sizin de görüşlerinizle oluşturmaya devam ettiğimiz kategoriler bölümümüzdeki ürünlerimize kadar aklımıza gelebilecek en ince ayrıntıyı sizler ve konforunuz için geliştirmeye ve hızla gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Bu süreç çerçevesinde ürün satın alma aşamasından satış sonrası hizmetlerimize kadar tüm tecrübemizle yanınızdayız.

Sitemizde görmek istediğiniz ürünleri bize çekinmeden iletişim bilgilerimizden iletiniz.

Faturasız sattığı ürünün arkasında duramayan satış sonrasında sizi üzebilecek bir çok inaktif site açıldı. Lütfen bu gibi sitelerden alişveriş yapmayınız.

Çok eski zamanlarda da olduğu gibi memnuniyetiniz baştacımızdır. Siz değerli müşterilerimiz velinimetimizsiniz.

Mağaza depo satış ofisimizde ürün gruplarımızla Hocapaşa Mahallesi, Orhaniye Caddesi No24/B Demircioğlu İş Hanı Kat 4  adresinde office mağazamızla hizmetinizdeyiz.

Keyifli alişverişler dileriz

Saygılarımızla

Yolla Gelsin